| anonim_1169 a întrebat:

Daca o persoana iti da limbi in p**** inseamna ca nu mai esti virgina?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, inseamna ca ai avut contact sexual si nu mai esti virgina. Virgina este numai o femeie care nu a avut nici un contact sexual, nu neaparat una care are himenul intact.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor Tie de asta iti pasa acu'? Jesus...

| Foca a răspuns:

Da Ata timp cat nu te-a penetrat esti virgina suta la sutawinking funda pls

| Ciprian a răspuns:

Nu, inca esti virgina

| Andreea3219 a răspuns:

Pai daca nu te-a pernetrat, himenul tau este intact, deci esti virgina pup:*

| yoanna11 a răspuns:

Esti virgina.nu are de ce sa nu fi.cand si-o baga penisul atunci nu mai esti

| Thunderstruck a răspuns:

Fratilor virginitatea nu inseamna sa ti se rupa himenul ce nu intelegeti odatastraight facestraight facestraight face. Poti sa-ti rupi himenul si daca te masturbezi si tot esti virgin, intelegeti odata.Si daca ti-a facut sex oral inseamna ca ai intretinut un contat sexual si rezulta ca numai esti virgina chiar daca nu prea are in acest mod cum sa ti se rupa himenulbig grin

| Andrulica a răspuns:

Logic ca DA! Pt ca nu are loc penetrarea

| oanawww45 a răspuns:

Aaa.nu happy. Numai daca ti-a rupt himenul dar ar fi trebuit sa aiba o limba lunga si puternica. happy Nu iti fa griji, inca mai esti virgina.happy

| OFM a răspuns:

Atata timp cat iti face cineva sex oral normal numai cand faci sex normal atuncea numai esti virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca copii ar fi cu cap pe umeri nu le-ar mai ploua in gat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze eu eram cu capu-n nori... vroiam sa mai adaug un "I" la copii-i

| vlad94_6746 a răspuns:

Depinde... numa tu stii ce tio mai facut laughing oricum cred ca inca esti virgina.winking