| doarunbaiatcurios a întrebat:

Dacă penisul meu in erectie,e putin inclinat spre stânga si arcuit in sus, adica nu stă drept cum ar trebui, ce as putea face natural si ar functiona daca l-aș pune într-o pozitie opusa in boxeri? Gen ma ingrijoreaza faptul ca o sa fie mai greu pentru a face s*x daca el e arcuit in sus si nu sta drept cum ar trebui.Practic ca sa il bagi in vag*n trebuie sa misti putin penisul si al meu sta cam fix incordat! Menționez ca am 14 ani si un pic si probabil cu timpul o sa se schimbe si o sa se indrepte deoarece o sa mai creasca, acum am undeva la 15-17 cm 15 arcuit si drept ar veni 17.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai ce-i face. Nu esti singurul care are asa ceva. Il poti folosi lejer. O fac unii in draci, pe aici, cu intrebarile lor.
Nu este o anomalie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa-ti fixezi penisul si intre lopatele/atele sau sa-l pui in ghips, fiindca nici in acel caz NU se va indrepta. Este bine sa stii si tu, ca in jur de 8-9 barbati din 10, au penisul curbat, incovoiat si orientat in toate directiile posibile, dupa ce le intra penisul in erectie.
Fiindca forma si aspectul penisului este de natura genetica, reiese ca din acest motiv este cu totul IMPOSIBIL sa poata fi modificat si cu atat mai putin de INDREPTAT si ORIENTAT asa cum crezi si/sau doresti tu. Daca ti-ai masurat corect penisul, in acel caz este cazul sa incepi sa te rogi sa NU iti mai creasca in continuare fiindca iti va fi greu sa gasesti femeia care sa aiba vaginul ''pasaricii'' de marime compatibila cu marimea organului tau sexual. In rest... multa sanatate!

| Mopmop a răspuns:

Drept sau curbat...matematica e implacabila nu o opinie. Tot acceasi masura vei avea!
Nu totul se rezuma la lungime. Conteaza si tehnica dinainte, in timpul si dupa penetrare.

| Saiko10 a răspuns:

Este genetic, nu prea ai ce face, posibil sa existe ceva operatie ca mai nou este pentru orice, dar cam atat.