| Mihnea565458 a întrebat:

Dacă penisul nu se mai scoala dinimeata înseamnă că sunt impotent?
Am 17 ani.

Răspuns Câştigător
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu trebuie sa ai erectii matinale in fiecare dimineata! Aceste erectii apar din senin, in subconstient, nu pot fi controlate. Depinde de ce visezi sau la ce se gandesti creierul tau cand dormi.
Stai linisti, nu ai nimic. Nu esti impotent.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te scoli dimineața cu o fată lângă tine, așa se face testul de potență.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Celcestietot a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Nu e o regula asta. Nu ai mai avut vise sexy și nu te-ai mai gândit la sex.

| Werrich a răspuns:

Da, stiu un tip care vinde crème pentru repotentare.

| Werrich a răspuns:

Trebuie sa te rogi!

| Yuoia a răspuns:

Inseamna ca pierzi noptile si esti obosit. In ritmul asta ramai impotent in scurt timp.

| seth2016 a răspuns:

E putin probabil sa ai o disfunctie erectila la varsta ta. Disfunctia erectila (impotenta) este definita ca un esec repetat (cateva luni) de a obtine si mentine o erectie in timpul unui activitati sexuale cu un partener.

Erectia noctura nu este un criteriu de diagnostic pentru disfunctia erectila, dar poate ajuta la stabilirea unui diagnostic diferential daca s-a pus un diagnostic de disfunctie erectila.

Poti sa te gandesti ce s-a schimbat in ultima perioada la somnul tau. De exemplu, dormi mai putin sau te trezesti la alta ora?

| Mihnea565458 explică (pentru seth2016):

Dacă comentai în urma cu 5 min primeai funda.