| Anonim3177 a întrebat:

Daca prietena mea era in perioada fertila si eu am bagat penisul pentru cateva secunde inauntru, poate sa ramana gravida?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspuns corect poate fi : sigur ca DA; cat si categoric NU. Depinde de starea in care era penisul tau in acel moment.
-- sa fi fost imediat dupa ejaculare si sa NU fi urinat intre timp,
-- sa fi fost imediat dupa ejaculare si sa URINEZI intre timp,
-- sa NU fi existat o ejaculare mai inainte cu 4-5 ore,
Fiindca intre timp ai oferit urmatoarea informatie suplimentara :
,, acum 2 ore | Ianiss44 explică (pentru CristiDinBucuresti) :
Nu, n am ejaculat si n am avut nici lichid nu ma masturbasem inainte, eram ff clean doar am tinut o baga vreo 5 7 s ""
Se poate considera si aprecia ca in acest caz formarea sarcinii devine cu totul IMPOSIBILA. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da daca ai ejaculat sau ai avut pe penis lichidul preejaculator, ai toate șansele sa devii tatic succes.

| Anonim3177 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, n am ejaculat si n am avut nici lichid, nu ma masturbazem inainte, era foarte clean si doar am tinut o 10s, se poate sa ramana?

| Anonim3177 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, n am ejaculat si n am avut nici lichid nu ma masturbasem inainte, eram ff clean doar am tinut o baga vreo 5 7 s

| Violleta2022 a răspuns:

Da, bineinteels ca se poate, mai ales daca a existat o ejaculare anterioara si tu aveai sperma ramaa pe teava, care s-a scurs in primele secunde cand l-ai introdus, in vaginul fetei.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu aveai sperma pe penis in momentul penetrarii si nu ai ejaculat in ea nu este posibil sa ramana gravida.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu,nu poate.