| Freedcomand a întrebat:

Dacă prietena mea se duce la control ginecologic si ginecologul o sa afle ca nu este virgină părinții ei o sa afle chestia asta? Am nevoie urgent dau fundă

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca vor afla. Mai ales daca este si minora.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Oricum, ai pus-o!
Daca te prinde tac-su, te lasă fără instrument.

| epurasu a răspuns:

Da! ginecologul vede daca e sau nu virgina! - daca este minora si parintii intreaba! da o sa li se spuna!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul sau mai bine zis absolut IMPOSIBIL ca vreun medic ginecolog responsabil adica pe deplin intreg la minte, sa se pronunte vreodata in privinta virginitatii fetei pe care o consulta.
Medicul ginecolog im mod cert isi da seama ca vaginul consultat este largit, dar este IMPOSIBIL sa-si poata da seama in privinta :
-- momentului in care a fost largit pentru prima data vaginul,
-- a modului prin care s-a produs largirea canalului vaginal,
-- si mai ales in privinta obiectului care a folosit (degete, jucarii sexuale sa daca a fost un penis real al unui baiat/barbat)
NICIUN medic ginecolog responsabil pentru afirmatiile sale, nu se va pronunta vreodata in aceasta privinta fiindca niciodata si in niciun caz NU ramane in interiorul vaginului nici cea mai vaga ''amprenta'' a obiectului care a fost introdus in interiorul sau.

Toti cei care ti-au raspuns pana in prezent ar fi cazul sa-si dea macar 2-3 palme pentru imbecilitatile debitate in raspunsurile lor. Multa sanatate!

| Werrich a răspuns:

Faza e groasa, fa-ti bagajele si fugi in Coreea de Nord, acolo sigur nu vor veni parintii ei sa te caute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa afle. Chiar si daca ginecologul vede ca himenul ei este rupt, nu poate spune ca nu mai e virgina, fiinda ala se poate rupe si din greseala (sau poate sa se nasca fara el).

| Xpressurself a răspuns:

Nu are treaba ginecologul cu virginitatea ei. Este medic, isi ia banii si cam atat.

| MValentin a răspuns:

Poti merge neinsotita de parinti la ginecolog de la varsta de 16 ani. Dar ma gandesc ca daca tu nu vrei sa vorbească doctorul despre asta cu parintii fetei. Ea poate sa-i spuna. Plus ca nu mi se pare normal sa comunice asta, e pe departe sa găsească o boala sa transmita parintilor si altceva daca nu mai este virgina deci daca ii spui va fi înregula zic eu. Nu mai asculta comuniștii de aici

| ruddy a răspuns:

Daca fata are 16/17 ani eu zic ca ii ok la aceia varsta, dacat ii mai mica... is ceva reduceri la bilete avion pe wizz

| milzuzuiesti a răspuns:

Punniei chioliti de tabla si numaii triece niimic