| nicoleee30 a întrebat:

Daca prietenul meu a dat like la toate pozele unei fete si la nici o alta fata nu am mai dat ii vreun semn? Funda:X

Răspuns Câştigător
| RomicaLupusor a răspuns:

Da eu sunt baiat si pot sa iti spun ca sigur da sgiur vrea sa se desparta de tine dar ii e rusine sa iti zica happy

6 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Stai sa-ti zic ceva.Nu te alarma ca nu e bine, asta nu inseamna ca o place poate ii este o buna prietena(am zis prietena nu concubina) laughing). Deci au fost doar niste simple likeuri!

| alafaranume a răspuns:

Poate iie buna amica, poate era una disperata dupa likeuri si l-a rugat sa ii dea, sincer mie fb-ul mi se pare cea mai mare porcarie. important e cum se comporta cu tine si ce face in realitate.nu pe net

| япончик a răspuns:

Desigur ca da, eu ca baiat as zice ca o place sau o vrea pe o noapte

| Elsenior a răspuns:

Sau poate s`a plictisit cate like-uri a dat...
sau poate a dat like-urile din plictiseala...
sau poate ii place de ea...
totusi... care-i faza? esti ingrijorata pentru ca a dat like la niste poze?

| alina11111111 a răspuns:

Poate sa fie un semn rau, poate se simte atras de ea, dar cel mai bine ar fi sa dicuti cu el si sa ii ceri explicatii. Sper ca ti-am fost de ajutor!:*

| OvyDevil93 a răspuns:

Daca nu e o prietena apropriata voua s-ar putea sa fie un semn foarte bun...la toate pozele likestraight face e un semn bun happy