| anonim_4396 a întrebat:

Daca prietenul meu mi-a dat limbi mai sunt virgina?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne ce intrebare, normal că esti virgină, dezvirginarea se produce doar cind penisul intră in vagin si rupe himenul. Atunci se vorbeste de deflorare, dezvirginare, cind curge singe de la tine si de la el după dezvirginare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, NU mai eşti virgină deoarece ai avut contact sexual ( oral )!
Practic, bănuiesc că vrei să te referi la membrana himenală - aceea cred că este intactă ( dacă nu a "forţat" intrarea ).

Toate cele bune.

| Emilian65 a răspuns:

Virginitatea se pierde in urma unui act sexual, nu in urma introducerii limbii in pasarica.

| Xpressurself a răspuns:

Nu mai esti, poti trece la actiune de acuma. ai facut-o happy
sigur ca esti pana nu se rupe himenul

| JustStitch a răspuns:

Ti-a placut?

| Irimia_Ioana_1999 a răspuns:

Virgina mai esti, dar pe deasupra mai esti si proasta. laughing In pnm, tu nu ai avut inca primul act sexual dar il lasi pe ala sa iti dea limbi. Doamne. :/

| Wowarcraft a răspuns:

Cum adica, tu nu stii nici ce inseamna virgina, dar il lasi p-ala sa-ti dea limbi? laughing