| JOHNtheADVISOR a întrebat:

Dacă soțul ar fi ginecolog te-ar deranja pe tine ca soție să știi faptul că prietenele tale se duc la el la cabinet și ajung pe mâna lui? Ai mai da față cu ele știind acest lucru?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ar fi ciudat sa se intample asta, sincer acum laughing

| RalucaRalu2 a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja. La ginecolog mergi să iti confirme medicul că ești bine, nu pentru altceva.

| JOHNtheADVISOR explică (pentru RalucaRalu2):

Și ai mai da față cu prietenele tale după ce au stat crăcănate în fața soțului?

| RalucaRalu2 a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Da. Asta e parerea mea. Cum sa nu mai stau fata în fața cu ele doar pentru ca s-au dus la medicul ginecolog care e soțul meu? Atata valorează o prietenie? Aici e vorba de etică, conduita profesională, incredere, maturitate.

| JOHNtheADVISOR explică (pentru RalucaRalu2):

Dar ce te-ar deranja la el, la comportamentul unui băiat, ce nu ai accepta? Căci prin răspunsul dat nu mă mai mir că băieții vă găsesc pe astea naive și vă manipulează, vă influențează cum vor ei și voi le faceți pe plac ca în final să fiți părăsite, umilite și să trăiți în suferință.

| Lizuca1234 a răspuns:

Ce legătură are sula cu prefectura? Adică, medicul este obligat sa respecte confidențialitatea și logic, profesionalismul. Sincer, as prefera sa merg la un medic competent și dacă este și soțul unei prietene, cu atât mai bine. Consider ca își va da interesul mai mult. Restul sunt povesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Priveste partea buna, consultatii gratuite pentru nevasta.

| Rane a răspuns:

Logic ca din alea macar una doua tot sunt consultate mai amanuntit

| geoconda a răspuns:

Nu, Nu aș accepta. Sunt o fire foarte geloasă! M-aș despărți de el imediat, nici nu aș sta să îi explic de ce, fiindcă asta îi e meseria. Să îl ia alta care e mai libertină. În schimb, cu prietenele, aș rări-o și le-aș cam da de înțeles că mă deranjează, dar subtil. Mi-ar fi scârbă!