| anonim_4396 a întrebat:

Dacă sunt gravida e normal sa ma doară puțin așa in partea stânga jos? Sub burtica gen.

Răspuns Câştigător
| Suki08 a răspuns:

Da, sunt dureri normale in timpul sarcinii dar pentru orice eventualitate fa un contro

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice durere aparuta, cat de mica, NU poate fi considerate ca fiind lipsita de importanta si din acest motiv trebuie considerate ca fiind un semnal de alarma si in mod obligatoriu se impune sa fii consultata de urgenta de catre medicul ginecolog care te are in evidenta. Multa sanatate!

| sofisis a răspuns:

Ia NoSpa si daca tot te doare, du-te la medic. In general e bine sa nu ignori nici un simptom atipic.

Răspuns utilizator avertizat
| sugarucocaru a răspuns:

Copilul e mort, sorry