| theboyinlove a întrebat:

Dacă sunt împreuna cu iubita de aproape 3 luni credeți ca ar trebui sa încep sa ii pun mâna pe fund sau chiar sa ii mai dau palme câteodată? Și dacă e sa ii mai dau credeți ca ar trebui sa ii dau gen când suntem in parc sau cu alta ocazie? Ea pare deschisă la subiecte sexuale deși pana acum am vorbit din astea doar pe chat.

Răspuns Apreciat de Editori
| AnastasiaK a răspuns:

Daca e asa deschisa la subiecte sexuale, de ce nu vorbiti despre ce va place? Cu ocazia asta intrebi si daca ii place sa primeasca palme, daca ii place sa fie vazuta in public in astfel de situație, etc. Stii cate minuni face comunicarea? Nu de alta, dar unora le place, iar altele au impresia ca le desconsideri daca faci asta (ti-a raspuns la intrebare si o astfel de tipa). Asa ca mai bine discuti cu prietena ta si aia e

5 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Hmm, exact asta i-am spus si altuia acum: e foarte urat, e un gest de taran libidinos s-o prinzi de fund in public.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteți de 3 luni împreună, normal ca poți. Sau ce? Vrei sa ii dau doar după ce va căsătoriți? rolling on the floor

| theboyinlove explică (pentru anonim_4396):

Ok mersi de sfat. Timiditatea ma cam oprește da am convingerea ca voi scapă de ea

| mitzok a răspuns:

Incearca sa fi mai indraznet, vezi cu ce e ea co fortabila si incearca sa fiti mai deschisi f2f, si eu sunt mai timid in realitate, dar cu recentele mele foste am reusit sa dau timiditatea la o parte. fa glume d astea mai nebune, vezi daca se supăra, daca nu, o dai tare laughing

| theboyinlove explică (pentru mitzok):

Mersi de ajutor. Poți sa îmi dai niște exemple de glume mai nebune?

| Ryanair8 a răspuns (pentru theboyinlove):

Hmm nu stiu. Am mai zis, sunt fata si de obicei in grupul mei de prieteni se aud glume cu tenta sexuala. uite... Mie imi place cand un baiat (pe care il plac, logic) imi pune mana pe fund. Mi.l strange, pe saruta pe gat, pe decolteu. Astea.s joculete. De glume nu stiu. Eu am mintea super perversa si daca aud : lung, groasa, gaura, nu incape, etc. Ma apuca chicotitul...

| Alexxiax98 a răspuns:

Palme? E actrita porno sau ce? Pentru mine asta e ceva deplasat, cu atat mai mult in parc. Nu se face asa ceva.

| theboyinlove explică (pentru Alexxiax98):

Poza ta de profil e de actrița porno ai grija cum vb

| mitzok a răspuns (pentru Alexxiax98):

Bv bine punctat

| Ryanair8 a răspuns:

Depinde de fata... Daca e mai perversa crede.ma ca e suuper ok, daca e mai timida si good girl tot cred ca e ok. Eu sunt fata si sincer mie nu.mi displac joculetele astea. Good luck!

| theboyinlove explică (pentru Ryanair8):

Mersi de ajutor. Chestia e ca pana acum nu prea am făcut asta și acum mi-a zis sa fiu mai tupeist cu ea deci cred ca trebuie sa fac asta happy