| rapidistarapid a întrebat:

Daca sunt iritata acolo jos si sunt cam rosie ce crema e buna sa ma dau sa imi treaca? Oare de la ce mi s-a facut? Acum 2 luni si 1 saptamana ma atins prietenu cu penisu si a bagat putin fara prezervativ se poate sa fii luat de la el ceva? Dupa cat timp apar simptome daca as lua de la el vreo boala? Va rog sa ma ajutati.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ca ai luat o candidoza sau o blenoragie. O luna e un termen bun pentru aparitia simptomelor acestor boli. Du-te urgent la ginecolog, nu te da cu creme ca nu ajuta.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mergi la ginecolog!

| BRG a răspuns:

Dar te doare sau doar te mănîncă?

| Mina a răspuns:

Am observat din intrebarile tale ca iti este teama sa nu ai o boala cu transmitere sexuala. Mergi la ginecolog, numai un specialist iti poate spune cu exactitate ce ai si te poate ajuta. Nu mai sta stresata, mergi si scapi de grija asta!

| jony a răspuns:

Cand te mai iriti in stilul asta, fa protejata nu strica.

| bebebita a răspuns:

Buna si eu am avut aceeasi problema, du-te la farmacie si cumpara flocinolon e un unguent anume pentru asa ceva bafta si stai linistita nu ai nimic

| rapidistarapid explică:

Nu ma doare nici nu ma mananca.doar se inroseste labiile si cateodata sunt cam imflamate.