| VrRos05 a întrebat:

Dacă sunt virgin cum fac să țin mult din prima? (când voi avea prima dată sex)

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate nu e cazul să te ingrijorezi. Sau e?

| dullcat a răspuns:

Nu prea poti face asta.Pe masura ce trece timpul poti rezista mai mult, insa chiar din prima nu.

| VrRos05 explică (pentru dullcat):

Pai dacă faci 5 zile la rand probabil experienta se acumulează, dar dacă faci din an în Paște cum vine

| LordCristobal a răspuns:

Pai nu prea ai cum sa te tii mult din prima, nu recomandat sa iti retii ejacularea intr-un mod fortat.
Prima partida de sex e ca mersul cu bicicleta, faci mici greseli la inceput dar dupa aceea te obisnuiesti.
Si nu e o mare tragedie daca te scapi din prima, asta este te perfectionezi pe parcurs.
Si nu te mai ingrijora atat ca doar faci dragoste nu mergi la razboi.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Nu prea poti

| RIGeorge a răspuns:

Ai multe de invatat, mai intai trebuie sa te cunosti pe tine, sa-ti cunosti corpul, mai ai pana ajungi acolo.