| Hlleb a întrebat:

Daca sunteți într-o relație cu cineva de 4 luni și după 4 luni îl vedeți dezbrăcat și nu va place, se poate sa dispară iubirea din partea voastră?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea nu dispare așa de repede.
Când iubești iubești acea persoană și cu calități dar și cu defectele ei. Dacă iubirea dispare dintr-un lucru minor, ca cel precizat de tine, atunci înseamnă că n-a existat iubire adevărată, ci doar pasiune și atracție.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu iubirea dispare in acest caz spus de tine ci atractia, sunt lucruri diferite.

| Eisenheim a răspuns:

Deci nu mai are pantaloni pe el,deci nu mai are buzunare,deci... altfel arata un bărbat fără buzunare, nu mai e atractiv laughing sânt și părți bune, se pare că te-ai îndrăgostit de felul lui de a fi, de el nu de corpul lui, și asta e foarte bine happy