| Patricia2017 a întrebat:

Dacă te duci la ginecolog îşi va da seama dacă ai făcut sex anal?
Dau funda...Va rog răspundeți

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Doar dacă au rămas urme (gen fisuri anale, su sfincter mai lax, ori mai rău - un prolaps anal). Altfel, nu prea. Bine, e evident că dacă te sui pe masa lui și în secunda doi începe să se prelingă un firișor de spermă din anus, omul va pricepe fără vreo urmă de îndoială că tocmai ai avut o partidă de sex anal.
Însă indiferent de situație - nu e treaba lui - el are o specializare pe organele genitale și aparatul reproducător feminin.
Așadar, de anusul tău... o să-l cam doară-n fund!

| Patricia2017 explică (pentru mihai69):

Mulțumesc foarte mult!

| mihai69 a răspuns (pentru Patricia2017):

Cu plăcere.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca exista posibilitatea de a-si da seama dupa aspectul anusului, insa in mod absolut sigur nu-l va interesa acest aspect al vietii tale sexuale. Fiindca pregatirea sa profesionala este axata pe organele genitale feminine, reiese ca probabil nu va fi interesat deloc de starea anusul tau. Sanatate!