| LanguageMaster a întrebat:

Dacă te împrieteneşti cu un băiat care are iubită, te poți împrieteni şi cu iubita lui?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA daca si ea te accepta ca amic/prieten, insa cu precizarea de a te imprieteni cu ea, numai in cazul in care baiatul respectiv nu este un tip gelos. big grin

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Bună tactică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nerecomandabil. Dacă se înfiripă sentimente între voi, apoi îl vei vrea numai pentru tine, el să divorțeze pentru tine... Nu cred că ai vrea să ai pe conștiință vina că ai spart casa cuiva.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Paul7z a răspuns:

Da daca esti prietenoasa.