| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Daca te saruta cu ochii inchisi te iubeste?

Răspuns Câştigător
| Antonimu a răspuns:

Da, te iubestewinking

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu are nicio legatura una cu alta!

| Arthur a răspuns:

Este o chestie pur individuala. Asa savureaza mai mult momentul.

| Anemona a răspuns:

Depine de caracterul fiecaruiahee hee. oricum cu ochii inchisi este mai dragutbig grin

| SufletDeCopil a răspuns:

Da dar pot exista persoana care saruta si cu ochii deschisi si asta nu inseamna ca nu te iubeschappykiss

Răspuns utilizator avertizat
| myrazvy a răspuns:

Poate sa te iubeasca si daca te saruta cu ei intedeschisi.
Ce chestie, pai tu dupa sarut vrei sa-ti dai seama daca te iubeste?

| pelu a răspuns:

Iubirea se arata si daca nu inchizi ochi. In momentu sarutului nu conteaza cum ti ochi. parerea mea

| emy_8408 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa cauti o alta modalitate de a afla daca te iubeste sau nu, mi se pare putin cam greu sa iti dai seama ca te iubeste dupa felul in care te saruta...

| madalinutza a răspuns:

Da
dar multi saruta cu ochii inchisi si poate ca nu se iubeschappy

| assus a răspuns:

De obicei nu,,, inchizi ochii doar pentru a simti complet senzatia fara a vedea... opresti alte simtzuri... te concentrezi cu toata fiinta pe acel sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hee hee asta nu prea conteaza cum o face important ii ca o facelaughing
si banuiesc ca te iubeste ca nu ar saruta asa pe oricine nu?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorce legatura are faptul ca te saruta cu ochii deschisi sau inchisi?straight facemie`mi place mai mult cu ochii inchisi dar asta nu tine de cat de mult te iubestebig grin

| LiDi-DiDy a răspuns:

Aha Te iubestebig grinwinkinghee hee

| stefiari a răspuns:

Da te iubeste ca daca nu nu ar face asta cu orice fata nu?