| anonim_4396 a întrebat:

Dacă te uiți prea mult la filme porno s-ar putea sa iti distrugi neuronii?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Neuroni mor singuri nu le distruge onania, dar masturbarea da dependenta plus ca duce auto controlu in jos

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti distrugi neuronii, iti moare doar erectia!

| corbulalbrosu a răspuns:

In niciun caz NU iti vor fi afectati neuronii din cauza faptului ca privesti mult prea des si prea mult filme pentru adulti, dar nu este exclus sa-ti distrugi celulele fotoreceptoare din retina ochiului si odata cu ele vederea si sa ramai... chior sau sasiu laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Donsavas a răspuns:

Afectează negativ sistemul de recompensă din creier.

| Nemessys a răspuns:

Nu, dar masturbatul excesiv iti poate crea probleme, mai ales cu erectia atunci cand o sa treci la treaba. happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O sa iti dispara pofta de a mai intretine relatii sexuale pentru ca tu tot ai vizionat si iar si iar si iar devenind o obisnuita practic moare pu+la.

| awspam a răspuns:

Eu cred ca inveti engleza mai usor
doar spun si eu asa, parerea mea
ce altceva iti pot face filmele porno?
au facut rau cuiva?

| jj7700 a răspuns:

Daca te uiti 20 de ore pe zi la filme iti faci praf creierul indiferent daca urmaresti material pornografic sau nu laughing

| fenomenul56 a răspuns:

Daca nu esti putolog da