| MadaWld a întrebat:

Daca ti-ai bagat degetul in p***ă mai esti virgină?
Ps:Nu a curs sange

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspusul corect la aceasta intrebare este un cat se poate de categoric DA, fiindca esti in continuare acea fata ramane VIRGINA si asta datorita faptului ca pana in prezent/inca NU ai intretinut niciun ACT SEXUAL REAL.
Virginitatea femeii se pierde/dispare in momentul in care este introdus in vaginul femeii un penis real/adevarat al unui barbat.
DEZVIRGINAREA femeii NU se poate produce prin MASTURBARE.
In acest mod se poate produce numai DEFLORAREA ''pasaricii''.
Multa sanatate!

| MadaWld explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc frumos de ajutor

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca iti bagi un castravete sau banana NU mai esti virgina pentru ca are dimensiuni de madular cald carnos. Degetul e ca puta de copil la 8 ani

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da esti virgină pana intră penisul in pi.ă atunci numai esti virgină.Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Virginitatea diapare odata cu primul act sexual!
Joaca prosteasca cu bagatul degetelor in vagin, poate rupe himenul si poate sa-ti dea o infectie de toata frumusetea.

| Emilian65 a răspuns:

Da, mai esti virgina.

| NotNamed a răspuns:

Trollerul numarul 10, începând de alaltăieri.

| tzionut a răspuns:

Da draga mai esti. Intrebare de 1000 de puncte. Cand introduci tampoane nu bagi degetu? Asta inseamna ca nu mai esti virgina?

| AlexandruInu a răspuns:

Himenul poate fi diferit de la om la om,poate fii elastic si atunci permite introducerea unor obiecte,sau degete, sau dur si atunci se rupe imediat, ai zis ca nu a curs sange deci esti virgina, himenul se rupe atunci cand exista penetrare, contact sexual vaginal.

| palaxce111 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut yrebuie sa vb in pv pe insta sau ceva ca sunt prea multe detalii