| AstroDubstep a întrebat:

Daca tuna/fulgera, si sunt la laptop/calculator, se poate intampla ceva?

4 răspunsuri:
| Angeline a răspuns:

Nu happy... In cel mai rau caz, sa-ti pice netul sau curentul tongue

| DCSHOE a răspuns:

Eu odata eram pe calculator si a tunat, iar PC rula nu stiu ce programe si a trebuit sa imi reinstalez windowsul sad.
In rest e ok. :*

| Baddboy a răspuns:

Da poate trasni pc si chiar si pe cel care e in contact cu el.
inchidel cand e vreme urata. scoate l din priza nu e de gluma!

| Cristinna_8657 a răspuns:

Depinde...poate sa iti trasneasca calculatorul/leptopul(in cel mai rau caz), sau sa iti pice netul sau sa se ia curentul(cel mai bun caz)