| Ciocarlan_Diana_1985 a întrebat:

Dacă un baiat are un comportament nepotrivit fata de o fata dar se uita la tine ca si cum te-ar provoca, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Anonimaa56 a răspuns:

S-ar putea sa te placa, adică majoritatea baietilor isi exprima diferit sentimentele, unii se poarta dragut cu tine iar alții fac asta sau pur si simplu e prost... sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Ca e needucat, fara bun-simt, ratat.

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru Plato):

Deci nu ma place nu

| Plato a răspuns (pentru Ciocarlan_Diana_1985):

Nu stiu, s-ar putea si sa te placa, dar e needucat, pare asa... mai putin evoluat. Nu-ti sugerez sa te asociezi cu asemenea specimene.

| Treaem24 a răspuns:

Sal ignori cel mai bine