| copilcufite24 a întrebat:

Daca un baiat cand e cu alta persoan te ia inbrate inseamna ca ma place sau doar ca vrea o aventura cu mine

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Asa cum a zis si @Nebuneală, ar exista posibilitatea sa te fi imbratisat ca pe o sora.
Daca te ia in brate si iti da de inteles altceva, si pe deasupra mai are si o relatie atunci ar fi cazul sa il intrebi chiar tu daca vrea ceva cu tine sau sa il intrebi de ce face acest gest.
Daca esti dispusa sa fii cu el si el pare ca este dispus sa fie cu tine atunci roaga-l sa termine cu prietena lui si gata.

| Nebuneală a răspuns:

Acest gest poate avea mai multe intelesuri.
Poate el te crede ca o sora si te-a imbratisat de drag.
Sau poate el chiar te place si incerce sa iti arate.
Chestia cu aventura mi se pare cam depasita.
De la o imbratisare nu se ajunge in pathappy
Parerea mea.

| anaservic a răspuns:

Inseamna ca te simpatizeaza

| catafreestyle a răspuns:

Vrea o aventura

| styvan a răspuns:

Nui nimic straniu aici el doar flirteaza nitel asa sintem noi baietii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cerceteaza-i radacinile si fi sigura ca nu e mexican, pentru ca acolo daca cineva te ia in barate e ca o cerere in casatorie. Poate baiatul are planuri cu tine.happy

| barbiebella a răspuns:

Ba se poate ajunge in pat din lucruri mici se fac cele mari happy. Iar tu draga mea care ai pus intrebarea ar trebui sa discuti cu el daca o sa continue cu aceste avansuri. tot parerea mea.