| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Daca un baiat care te place, afla ca si tu il placi, nu e asa ca incepe sa isi mai piarda interesul? pentru ca deja te are intr-un fel

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te are? Nu te are deloc. Poti place pe cineva dar tu sa fii cu altul.Intelegere gresita in acest sens.Nu isi va pierde interesul. Dimpotriva.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce imi plac cum fetele se dau peste cap cand alfa ca unui baiat ii place de ele hihihihh

| neutrino a răspuns:

Nu, inseamna doar ca el este dus usor cu pluta, iar fata nu a stiut cand sa-si tina gura inchisa.

| LoveSleep a răspuns:

Știi tu ce știi, dar chestia asta se aplică mai mult la fete.

| Lawliet14 a răspuns:

Un baiat n-ar gandi niciodata ca tine. Tu nici macar nu meriti sa ai prieten! Si toate fetele care gandesc ca tine, la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il placi si stie asta si el te place nu inseamna neaparat ca te are dar acum depinde si ce fel de baiat e el si ce fel de fata esti tu..Nu toata lumea e la fel

| anonimguy3 a răspuns:

Well intrebarea asta mi se potriveste mie si e exact situatia mea actuala.

Mie imi place de o fata acum si i-am zis deja ca o plac si etc, dar eu nu stiu daca si ea ma place (chiar daca a dat multe semne ca ma place si ea), revenim daca as sti ca si ea simte la fel pentru mine, de ce mi-as pierde interesul, ba din contra mi-ar starni mai tare interesul pentru ca inainte nu stiam daca ma place si nu voiam sa fortez o relatie, daca as sti ca si ea ma place am incerca sa construim o relatie.

Numai astia smecherii care cred ca au totul si se dau mari ca handicapatii ar faca asta.winking

| DrTerrible a răspuns:

Nu neaparat, depinde ce fel de baiat e el si ce fel de fata esti tu.

| gabiunder a răspuns:

Nu.daca te place.din contrava fi mai interesathappy

| xoxoBby a răspuns:

Intr-un fel este ceva in ceea ce zici..Pai la unii baieti este o tehnica...,il cuceresc, il nebunesc si-l parasesc., dar sunt si exceptii de expemlu sunt baieti timizi care dupa ce afla ca respectiva fata il place si, si el o place atunci se retrag, pentru ca vor ca fata sa faca primul pas.

| Armin76 a răspuns:

Nu! Eu nu vad cum te are...din contra.e inceputul unei relatii probabile.totul incepe cumva.eu,unul,nu mi as pierde interesul(pe care poate nici nu l aveam daca nu imi atrageai atentia), din contra.mi ar starni interesul!