| anonim_4396 a întrebat:

Dacă un baiat danseaza cu o fata si cand fata face poze, se duce si el repede langa ea si spune că si-a facut gagica, o place? Deoarece cu mine nu se comporta asa, iar eu il iubesc mult... sad

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori o place ori vrea alte favoruri de la ea si incearca o apropiere. Depinde de el

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Absolut, este topit dupa ea.

| Necunoscut112 a răspuns:

Evident că o place. Observi şi tu asta, dar incerci să te minţi singură că nu şi cauţi pe alţii care să îţi spună ce vrei să auzi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostii de 12 ani. Nu iti bate capul prea mult.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

15 ani *

| Romanul86 a răspuns:

Păi, o place!
Fă-i în ciudă!