| Tanea2003 a întrebat:

Dacă un băiat e genul de tip pervers, dar cu tine se comporta drăguț, merita o șansa?
Poate se comporta așa din cauza ca învăț bine, dar menționez ca ma place sau cel puțin ii place figura mea și de asta nu știu dacă mi-ar face bine sau rău dacă ma apropii de el

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Curvarii nu merita nici o sansa, mai ales daca se comporta dragut cu tine, pentru ca are interes sa te minta, sa te apropie si sa se culce cu tine, dupa care sa te abandoneze.
Nimic bun nu te asteapta de la un baiat pervers si curvar!
Sfatul meu este sa fugi de tipul asta de baiat, care nu va fi niciodata al tau, dar este smecher si se comporta frumos cu tine, doar ca sa-si bata joc de tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa fii prevazatoare fiindca omul ''cu 2 fete'' nu poate sa inspire prea multa incredere. thinking Parerea mea.

| Andreeush a răspuns:

Se comportă așa până îi cazi în plasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Se comporta asa pana te foloseste, apoi iti da drumul. Niciodata, dar niciodata in viata ta sa nu crezi ca un badbou se va face bun pentru tine. Esti doar un numar, doar te trece in carnetel si la revedere.
Se comporta asa pentru ca urmareste un interes. Poti sa ma crezi pe mine, sau poti sa afli pe pielea ta, suferind.
Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.De ce sa se poarte cu altii pervers si cu mine dragut? Eu cu ce-s mai prejos?

| Dragosdoar a răspuns:

Daca e genul de tip pervers iar in preajma ta se comporta dragut inseamna ca joaca teatru si punct. Apropie-te de cineva care se comporta frumos cu toti

| RandomPie113 a răspuns:

Buna fetito deci asa sunt si eu dar eu iti garanta ca te iubesc dupa ce am vazut poza ta de profil