| Sonny_5515 a întrebat:

Daca un baiat foloseste un prezervativ in timpul actului sexual ii se poate rupe,, ata"

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Depinde de baiat. Dar in majoritatea situatiilor nu se rupe folosind prezervativul, ci neprotejat fiind o intensitate si frecare mai mare. Zenithf asta nu e o prb, pentru ca depinde de baiat, unii pot sa aiba acea "ata" pana la varste inaintate. Iar unii care au viata sexuala mai putin intensa decat pot sa li se rupa.Nu este o regula ca trebuie sa ai o viata sexuala intensa si mai indelungata ca sa ti se rupa. Poti s-o ai inca si sa o faci zilnic neprotejat. Dar raspunsul este deci, se poate, dar mai greu Sonny.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nare cum sa i se rupa

| Zenithf a răspuns:

Nu stiu eu ce este cu povestea asta, eu fac ce fac de 6 ani si nu s-a rupt nimica. straight face

| Floreenofficial a răspuns:

Da, i se poate rupe oricand in timpul actului sexual. Dar cu ce te incalzeste pe tine? laughing

| Sara2 a răspuns:

Bineanteles, prezervativul nu il protejeaza de virginitate

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Eu nu am facut`o nici o data cu prezervativ. Dar am un amic care se masturba si i s`a rupt ata straight face Prin urmare, se poate rupe si prin prezervativ. Nu conteaza daca este cu sau fara prezervativ.