| Selenamontoya a întrebat:

Dacă un baiat îi povestește unui profesor despre o fata ce înseamnă?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca ii este rusine sa vorbeasca cu parintii lui.

| Selenamontoya explică (pentru darrio2007):

Pai și dacă profesorul respectiv când o vede pe fata respectiva îl caut pe băiat în toate direcțiile și îi spune ca a văzut.o ce s.ar putea spune despre tip?

| darrio2007 a răspuns (pentru Selenamontoya):

Poate baiatul ii cere doar un sfat profesorului, fiind mai mare ca el. Doar nu il pune pe profesor sa o urmareasca. Un om cu capul pe umeri nu ar face asta.

| MarianWLF a răspuns:

Cauta ca profesorul sa ii dea un sfat, parerea mea.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca o paraste pe fata, la profesor.

| Andreeush a răspuns:

La ce te referi mai exact?
Ce îi povestește?

| Selenamontoya explică (pentru Andreeush):

Nu știu, tot ce știu e ca atunci când profesorul o vede îl caută cât mai repede pe băiat sa îi zică unde e

| mentholinks a răspuns:

Pun la cale un DP, clar.

| Selenamontoya explică (pentru mentholinks):

Îmi poți explica te rog ce e ăla un DP? pentru ca nu știu.

| Selenamontoya explică (pentru mentholinks):

Please Da răspunsul cât mai repede ce pun la cale mai pe românește

| Selenamontoya explică (pentru mentholinks):

Cat mai repedeeee

| mentholinks a răspuns (pentru Selenamontoya):

DP, Double Penetration.

| Selenamontoya explică (pentru mentholinks):

Ferească laughingalta explicatie nu ai găsit? Acum serios vorbesc.Chiar am nevoie de un răspuns serios

Răspuns utilizator avertizat