| Alanonimdepetpu a întrebat:

Dacă un băiat nu e atras emoțional de alt băiat dar e atras de penisuri înseamnă că e gay? Gen nu am avut niciodată prietena de curând am început sa vorbesc cu o fata, nu ma uit după băieți pe strada sau ceva nu sunt atras emoțional dar sunt atras de penisuri nu știu de ce cum scap de chestia asta nu vreau sa fiu gay sau sa fiu bisexual. Sex nu am făcut niciodată, am fost la o transexuala și am făcut 69 și după ce am terminat am rămas scârbit, cum pot scăpa de chestia asta sa fiu doar hetero, e posibil sa fie ceva problema sa nu fiu gay sau bisexual? Va rog sunt speriat. Am 19 ani.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte ca nu esti gay!
Alegerea preferintei sexuale, iti apartine in totalitate!

| Alanonimdepetpu explică (pentru Violleta2022):

Ok m-am speriat ca sunt gay sau bi, eu vreau sa fiu hetero, gen numai cu o fata normala m as putea săruta și sa am sentimente

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se numește homofobie, și e foarte bine că ai așa ceva.
Să te duci la una normală.

| Alanonimdepetpu explică (pentru sadrian46):

E posibil sa fiu confuz de sexualitate sau ceva nu pricep gen fetele ma excita dar mai greu

| sofisis a răspuns:

Nu cred sa fie vorba neaparat de orientare sexuala completa cat de un fetish. E posibil sa ai un fetish cu penisuri iar asta nu inseamna nimic rau. Nici daca erai gay sau bi nu era vreo drama.

| Alanonimdepetpu explică (pentru sofisis):

Deci nu sunt

| Alanonimdepetpu explică (pentru sofisis):

Nu as putea sa am sentimente sau emoții pentru un băiat

| Donsavas a răspuns:

Consulta un psihiatru, ia niste antidepresivele, de preferat ssri, se spune că mulți care erau homosexuali si au pierdut orientarea odată cu satisfacția.

Răspuns utilizator avertizat
| Alanonimdepetpu explică:

Emoțional pot fi atras doar de fete și sentimental doar de fete și dacă ar fi sa ma căsătoresc sau sa locuiesc cu cineva ar fi doar o fata dar ma sperie ca ma excita penisurile nu băieții. Nu as putea simții ceva pentru un baiat nici sa îl iau în brațe sau sa îl pup.

| frestyfd222 a răspuns:

Sunt la fel ca tine am 14 ani si chiar vreau sa iau in gura.

| RichBaiatul a răspuns:

Incearca relatia intima cu persoana dorita si iti va trece.