| yubitha a întrebat:

Daca un baiat plange ca s-a desp de prietena lui inseamna ca o iubeste? ast rasp

Răspuns Câştigător
| ELLSSA a răspuns:

Depinde.Sunt baieti ce vor sa impresioneze fetele si incearca teatrul acela ieftin si mizer, parand a suferi din tot sufletul.
Imsa sunt si baieti ce sufera din toata inima lor si se exteriorizeaza, se descarca prin plans.

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

După tine aşa, ce crezi?

| claudia_7744 a răspuns:

Uneori lacrimile pot fi false.depinde d fiecare. dar in principiu da.inseamna ca tine mult la ea si ca nu vrea so piarda...

| ecristinamc a răspuns:

Baiat plangand?
Sincer nu cred. Daca vrea sa fie cu ea in continuare incearca sa faca ceva nu sa stea si sa panga. Ce rezolva asa? Isi plange singur de mila?
La prietena lui nu stiu daca tine... dar stiu ca lacrimile baietilor pot fi adeseori mai false decat ale fetelorwinking

| Kid_2271 a răspuns:

Depinde de baiat daca e fals joaca teatru dar daca nu chiar o iubestebatting eyelashes

| viorelmuresan a răspuns:

Da o iubeste. sau joaca teatru ca prietena lui sa se intoarca la el. desi nici o sansa sa fie asta. inseamna ca o iubeste cu adevarat.

| Kaname a răspuns:

Dupa parerea mea, daca chiar plange si este suparat din cauza despartirii atunci da, o iubeste.(cred eu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el plange findca s-a despartit de prietena lui si normal ca o iubeste daca nu ar iubio nu ar da importanta.

| AnOnyMus25 a răspuns:

Nu neaparat...dar cu siguranta ca in sufletul lui are loc un razboi.Cu siguranta simte ceva pentru persoana respectiva