| DanielaGarcia a întrebat:

Dacă un băiat se tine după o fata, ii face complimente și îi pune mana pe după umeri, entuziasmat inseamna că o place?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Probabil că da, cel mai bine e să-l întrebii

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca e hartuire sexuala.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Evident ca da

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da

| Cheo0S a răspuns:

Nu, un baiat care te place intr-adevar nu aiba glas sa ti zica complimente sau sa puna mana pe tine pentru ca o sa fie prea timid in preajma ta.
Vrea sex tipul de la tine. Mana pe umar - vrea sex oral.

| Pnin a răspuns (pentru Cheo0S):

Mana pe umăr, sex oral? Te uiți la video despre cum sa agăți femei? Numai ratații aia vin cu asemenea idei.

| DanielaGarcia explică (pentru Cheo0S):

Ba voi sunteți cu capu? Cum dracu sa insemne așa ceva da normal vb așa csf dar e imposibil sa insemne treabă asta ați luat-o razna clar frate ba mai mult e un semn pozitiv

| AmProblemeMaiMari a răspuns:

Nu, esti prost