| anonim_4396 a întrebat:

Daca un barbat a ejaculat intr-o cada de baie si s-a spalat bine peste tot si n-a lasat urme pe nimic si dupa un timp o femeie face dus acolo e posibil sa se intample ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista nici cea mai infima posibilitate de a se putea forma o sarcina in modul imaginat de tine. :)) Te sfatuiesc sa accesezi si sa citesti articolele pe aceasta tema prezentate in www.seximus.ro Sanatate!

6 răspunsuri:
| ThyDoom a răspuns:

Poate iese vreun Homunculus.
Nu poate rămâne însărcinată dacă asta întrebi.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca fata face DUS, adica sta in picioare in cada, ce treaba are apa si mizeria din cada?

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramana gravida.

| Raven a răspuns:

Dacă rămânea ceva, era mai posibil să alunece în cadă și să-și crape capul decât să rămână însărcinată.

| Andreeush a răspuns:

Ce imaginație bogată ai!
Nu poate rămâne însărcinată dacă la asta te gândești.

| vampyremisa a răspuns:

Nu. Sarcina are loc doar daca sperma ajunge in vagin si de acolo in uter si apoi in trompe.