| anonim_4396 a întrebat:

Dacă un bărbat are mărimea penisului de 8.66 inch este bun este normal sau este perfect?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1 inch = 2, 54 cm;; 8, 66 x 2, 54 = 22 cm (21, 9963 cm). Raspunsul la aceasta intrebare se poate formula in 2 moduri si anume : fiindca o asemenea lungime ridica semne de intrebare in privinta corectitudinii masuratorii efectuate, aceasta poate fi ORI GRESITA si atunci necesita o remasurare corecta, ORI este CORECTA si asa cum se zice in popor, inseamna ca "l-ai prins pe dumnezeu de...un picior". laughing big grin

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Marimea penisului asa cum spui tu, este foarte mare. Incearca si masoar-o in cm si comunic-o din nou.

| mentholinks a răspuns:

Daca iti incape in gura e perfect.

| alexboss2020 a răspuns:

Am trait sa o aud si p-asta, esti asa de jmecher ca iti masori dick-ul in inch.A mai scris unul jos sa ti-o masori in cm, spune-mi cat o ai in cm.Eu o am de 8, 50 inch si sunt multumit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi amitesc ca penisul sa fi fost vreodata masurat in "inch".

| zeulsezului1990 a răspuns:

Tot e mic