| anonim_4396 a întrebat:

Daca un barbat isi minte sotia ca vrea copii si daca ea afla, ce face femeia in acel moment? Se duce sa faca un copil cu altul ca sa ii faca in ciuda sotului sau ii da papucii? Stiu ca e o intrebare tampita dar sunt curios?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Atata timp cat nu mai exista incredere in relatie, e ca si inexistenta. Iar daca cei doi nu se inteleg in privinta unui posibil copil, atunci fiecare trebuie sa isi vada de drum. Astfel de razbunari, cum spui tu, mi se par niste copilarii. Refuz sa cred ca cineva matur ar putea sa gandeasca asa.

| Violleta2022 a răspuns:

Doi adulti care hotarasc sa se casatoreasca, hotarasc de la inceput daca vor copii sau nu.
Femeia aia face copii cu sotul ei, evident ca poate avea si amant peste ani de zile, cand casatoria aia se plafoneaza, dar ma indoiesc ca-n primii ani de miere, feemia isi caute amanta si face copii cu el.
Accidental pot apare copii cu amantul, sau amnata, daca sotul inseala.
Ar mai exista o situatie ipotetica, daca sotul este impotent si casatoria este "de convenienta" iar femeia isi cauta amant(cu sau fara stirea sotului) si poate avea copii cu acela.

| Sofer a răspuns:

Pleacă la altul.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă e deșteaptă, pleacă și nu se mai uită înapoi.

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Pleaca.

| SugarTrendySebyMiu a răspuns:

Îi dă cu papucul in cap