| DiannaDi a întrebat:

Daca un tip imi scrie de ceva timp cam o data pe zi sau o data la doua zile si discutam chestii generale, ar fi sanse sa vrea ceva serios cu mine? Sau e doar pierdere de timp daca imi scrie asa rar? Am iesit o data cu el dar s-a comportat normal, fara sa imi spuna ca vrea ceva. Asta mi se pare normal, doar a fost prima intalnire. Dar pe asta cu scrisul rar nu o inteleg

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Dai prea putine detalii. Poate e rezervat pentru ca nu isi da seama ce iti doresti tu. Cum ii raspunzi atunci cand iti scrie? Ii scrii si tu sau doar ii raspunzi, fara sa initiezi si tu conversatii? Stie ca tu iti doresti sa fii cu el?

| DiannaDi explică (pentru wildthing):

Eu ii raspund frumos si deschid subiecte de discutie. Ma gandesc ca si-a dat seama ca il plac, atata timp cat am acceptat sa ies cu el

| wildthing a răspuns (pentru DiannaDi):

Poate e timid sau poate asta e stilul lui, sa nu grabeasca lucrurile. De principiu, ma gandesc ca daca nu te placea, nu te invita sa iesi cu el si nu iti scria deloc, pe cand el iti scrie totusi zilnic sau macar o data la doua zile. Cand nu sunt interesati de o fata, baietii nu ii scriu deloc sau daca o fac, se intampla rar. Eu zic ca poate ar fi bine sa fii mai directa cu el, sa il intrebi ce-are in cap...ce sunteti, amici sau ceva mai mult? Ar mai fi varianta ca daca nu il intrebi, macar sa mai ai ceva rabdare cu el, sa vezi in ce directie o iau lucrurile.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te cauta doar cand e plictisit, in restul timpului strabate cearsafuri

| Violleta2022 a răspuns:

Este pierdere inutila de timp! flirteaza cu tine si probabil cu inca 3-4 fete in acelasi timp, ca sa se amuze si sa treaca timpul.
Daca voia ceva serios cu tine, te invita pana cum in oras si incerca sa va cunoasteti, cel putin in weekned sa fiti impreuna.
Iesit 1 singura data NU inseamna nimic, doar a fost curios sa te vada cum arati si atat.

| Sofer a răspuns:

Pai tu ii scrii? Sau ii dai mesaj prima?

| Cupidonul69 a răspuns:

Bro Diana te vrea crede-ma baga l in pat