| adri1000 a întrebat:

Daca va aminti despre fosta mea intrebare as mai dori niste sfaturi...de certat m-am certat cu el si am incercat sa ii excplic si cu frumosu si cu uratu pana la urma mi-a venit nervi si am tipat la el. a plecat de langa mine noroc cu niste prieteni ca l-au intors din durm si lau pus p banca unde stateam eu sa vorbeasca cu mine am vb cu el dar mi-a dat niste raspunsuri aiurea...va rog frumos spune-ti c as putea sa fac e foarte distant de mine e suparat mereu asta imi spun prieteni lui daca fac ce mi-ati spus in intrebarea cea lalta sa il insel si sa ma filmez sa ii arat mie sa nu creada alceva si sa numai vrea sa fie cu mine. iar daca il amenint o sa creada nu-l iubesc. va rog niste sfaturi multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Trebuie sa faci si tu niste treburi cu el, poate trupul este mai dezghetat ca limba. thinking
Nu zic sa mergeti pana in capat. Iar cu timpul cred ca se va mai schimba si el, si isi va da drumul si la limba.
Tot ceea ce trebuie sa faci este sa-l lasi pe el sa-ti spuna, nu sa incerci sa scoti cu clestele. :-\

3 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Nici să nu te gândeşti să faci ce ai spus.
Vorbeşte cu el deschis despre tot, tot.

FantaSZy.

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Nam prea multa experienta in asa ceva... cred ca ar trebui sa ai o discutzye mai serioasa cu el si sal intrebi ce mai simte pentru tine daca sp ca mai simte ceva... cred ca ar trebui sa va mai dati o sansa dar daca sp ca nu. las-o balta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa incepi sa pui intrebari, ti-as recomanda o carte de gramatica! Multumesc