| 2420 a întrebat:

Dacă voi ați fi părinți și ați vedea că fiul vostru nu v-a prezentat nici-o fată până la vârsta de 28 de ani, cum ați proceda?

V-ar fi rușine cu el?

V-ar interesa să aflați ce probleme are?

Este și el un suflet până la urmă și efectiv faptul că este mic de statură și arată ca un copil de liceu îl face să fie evitat de fete ca d***u de tămâie.

Cum ați proceda dacă ați afla faptul că băiatul vostru nu a avut niciodată o prietenă până la 28 de ani?

L-ați renega și dezmoșteni pe băiatul vostru dacă voi ați afla că el nu a avut niciodată o prietenă până la vârsta de 28 de ani sau ați încerca să îi fiți alături?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu lol cum să-l renegi pentru atâta lucru rolling on the floor)) aș discuta cu el, i-aș analiza comportamentu și greșelile pe care le face în interacțiunea cu fetele și l-aș sfătui, eventual poate i-aș și aranja o întâlnire

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Valeu maica sfanta cum isi rateaza tineretea, de ce nu mergi la curve? sau vb cu tovarasii faceti un chef va imbatati si imposibil sa nu agati una beata si sa faci sex cu ea

| ania a răspuns:

Aș întreba cunoștințele dacă nu cunosc vreo fată care s-ar potrivi cu băiatul meu.Cunosc multe cupluri căora cineva le-a făcut cunoștință.

| Frank51 a răspuns:

Cred ca ai pus intrebarea in secolul gresit, poate ai vrut in 1900.

| cristimihailov a răspuns:

Pentru unele persoane esti totul, pentru multe altele esti un nimeni.

Si totul e o chestie de atitudine.

Cand o sa ii revina increderea in sine o sa se schimbe totul.

Poate fi doar ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-as renega sau demosteni copilul nici daca ar ucide un om.

| tup3u a răspuns:

Eu cred că mulți au înțeles greșit întrebarea, una e să ai relație sau prietenă și alta e să faci doar sex, poate băiatul a mai făcut sex până la vârsta aia dar nu a avut ceva serios.

| FreedomAli a răspuns:

Părinţii nu au de ce să se bage în viaţa copiilor. Deşi majoritatea fac asta din cauza educaţiei care lipseşte. Fiecare e liber să facă ce simte, nu trebuie să urmăm "regulile societăţii". Scopul nu este să ne căsătorim cât mai repede şi să facen copii. Fiecare cu treaba lui. Nu este necesar să prezinţi părinţilor iubitul/a pe care o ai. dacă ei asta asteptă. lasă-i să astepte, nimeni nu e obligat să facă nimic, suntem liberi.