| RAY a întrebat:

Daca vorbesti cu o fata esti obsedat sexual, daca esti indiferent si nu vorbesti cu nici o fata esti homosexual sau logic ca nu va vorbi nici una cu tine
intrebarea e cel mai bine e sa nu vorbesti cu nici o fata?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu neaparat, insa depinde ce vorbesti cu fata respectiva. Insa, daca esti genul de om foarte insistent si incepi sa abordezi subiecte intime cu fata respectiva, la cateva ore de cand ai cunoscut-o, incepi sa pari un pic obsedat. Sunt multe persoane de genul asta care fac chestia asta, mai ales pe FB.
Trebuie sa fie o limita si o cale de mijloc. Daca vorbesti cu o fata si abordezi chestii generale, gen o intrebi ce ii place sa faca in timpul liber, ce interese are si mentii conversatia placuta si la un nivel relaxat nu te considera nicio fata obsedat sexual.
Cam asta ar fi secretul si linia de mijloc dintre obsedat sexual si homosexual. big grin

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca e foarte bine sa faci pasii necesari catre persoanele care te inspira. Sa vorbesti cu o fata doar daca simti in sinea ta ca o relatie cu ea v-ar ajuta pe amandoi sa atingeti un nivel superior de constiinta si nu doar asa ca sa fie cineva.
Daca o vrei doar ca sa dai bine, ca pe un trofeu nu stiu cat de obsedat sexual esti dar revenirea la realitate va fi dura. Pentru ca ulciorul nu merge de multe ori la apa. Asta daca merge.
Povestea voastra de iubire trebuie sa fie ca o prelungire a vietii tale si a ei. La intersectia vietilor voastre sa creati ceva ce merita trait si povestit. Ceva care sa inspire pe mai departe.

| RAY explică (pentru Bacemi):

Cineva mi-a spus ca sunt obsedat sexual pentru ca vb cu o fata, eu nu vad o fata ca un obiect sexual

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Foarte bine faci. Lasa-i sa creada ce vor.

| RAY explică (pentru Bacemi):

Tu crezi ca eu vad o fata =obiect sexual?

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Nu man.

| RAY explică (pentru Bacemi):

Dar ce crezi despre mine

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Nu te cunosc.

| LoveSleep a răspuns:

La tine e cel mai bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nici nu mai trebuie să se streseze să găsească un răspuns laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, așa-i cel mai bine.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nevasta cum asa vrei sa numai vb nici cu tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cu mine ai voie, dar doar atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E la fel si cu uitatul dupa fete. Daca te uiti esti pervers, daca nu esti prost sau gay.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

E bine sa vorbesti cu toate. Daca vorbesti nu inseaman ca vrei sa faci sex. Poti sa fii caracterizat ca obsedat verbal, daca le umplii capul e sex si vrei sex cu toate, atunci esti obsedat sexual.Sa nu confundam.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Si daca esti bisexual?

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Nu stiu doamne ca nu m-am gandit la asta, banuiesc ca atunci numai vorbesc cu nimeni, stau singur cuc in copac

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Mai bine in pivnita, fiule.

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Doamne acuma ma pun pe sapat