| soyax a întrebat:

Daca vorbesti cu vreo fata si nu prea se uita la tine ce inseamna?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Neinteresata, dar daca nu iti zice nimic cand o intrebi ceva e proasta

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca se simte inconfortabil in prezenta ta si te evita, dar sta de vorba cu tine din bun simt.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin indiferenta manifestata fata de persoana ta, iti transmite ca este cazul sa-ti cauti norocul in alta parte. Sanatate!

| soyax explică (pentru corbulalbrosu):

Dar daca totusi se uita dar mai rar?

| Emilian65 a răspuns:

Ca nu te iubeste si nu vrea o relatie cu tine.

| Sofer a răspuns:

Nu e interesata de tine și sa vorbească.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde și de celelalte gesturi corporale pe care le face; de modul cum îți răspunde, de tonul vocii. Poate să te placă dar să fie timidă și să-i fie jenă să se uite în ochii tăi.

| Anonima163333 a răspuns:

Ca este timida ori nu te place.Deinde si de celelate gesturi pe care le face cand conversati.De exemplu daca se uita la tine pe furis, inseamna ca te place clar. Daca te ignora total, nu este atrasa DELOC de tine.Cel mai bine ar fi sa o intrebi direct pe ea ce simte pentru tine.

Daca mai ai nevoie de ajutor ti-as raspunde cu placere.winking

| Devil21 a răspuns:

Ca e timida, rusinoasa.ii e rusine de tine, poate te place doar ca e mai introvertită

| AdyTHEBoSS a răspuns:

Ca nu te place / friendzone