| RAY a întrebat:

Daca vorbim de aventura, ce punem pe primul loc ca factor decisiv?

Răspuns Câştigător
| aumih16 a răspuns:

Sunt doua feluri de fete. Ambele, greu de cucerit. Primul tip, din care fac parte majoritatea, cauta o relatie stabila; chit ca se culca cu o gramada de barbati, sau cu niciunul, este parte din strategia lor de a combina un partener permanent. Al doilea tip, women with the mores of men, sluts, se culca cu barbati care le trezesc interesul, poate prin tupeu, prin inteligenta emotionala, sau cine stie, sigur ca si prin calitati fizice, si asta este tipul care trebuie cautat pentru o aventura, dar asta nu inseamna ca sunt usor de cucerit. Daca ii pari interesant, ii starnesti imaginatia, esti un om facut; daca nu, nu ai cum sa o faci sa cada la pat.

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Riscul. Acesta este factorul specific al aventurii.

| RAY explică (pentru minrest):

Ai dreptate, dar care e factorul care determina fata x sa faca sex cu un necunoscut?

| AwGenetix a răspuns (pentru RAY):

Categoric interesul. daca vorbim de o anumita tipologie insa, cu porniri sexuale atipice pentru o femeie, atunci la fel. Riscul.

| RAY explică (pentru AwGenetix):

Ai dreptate, dar care e factorul care determina fata x sa faca sex cu un necunoscut?
mmm

| AwGenetix a răspuns (pentru RAY):

Sincer? nu ma pot hotărî intre prostie sau disperare.

| aumih16 a răspuns (pentru RAY):

Sunt doua feluri de fete. Ambele, greu de cucerit. Primul tip, din care fac parte majoritatea, cauta o relatie stabila; chit ca se culca cu o gramada de barbati, sau cu niciunul, este parte din strategia lor de a combina un partener permanent. Al doilea tip, women with the mores of men, sluts, se culca cu barbati care le trezesc interesul, poate prin tupeu, prin inteligenta emotionala, sau cine stie, sigur ca si prin calitati fizice, si asta este tipul care trebuie cautat pentru o aventura, dar asta nu inseamna ca sunt usor de cucerit. Daca ii pari interesant, ii starnesti imaginatia, esti un om facut; daca nu, nu ai cum sa o faci sa cada la pat.

| aumih16 a răspuns:

Riscul evident!