| mitroidany a întrebat:

Dati-mi si mie idei de surprize dragute pentru iubitul meu. NU cadouri

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna. Poti sa te duci cu el undeva, in locul in care tu te simti cel mai bine, sa petreceti o zi acolo, sau sa va duceti undeva intr-un camp, sa fiti doar voi la un picnic.Chestii din astea...

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fă sex cu el! O să-i placă sigur!

| Derye a răspuns:

"sunt si cam minora" haha rolling on the floor this made my day

| AnToOniiia a răspuns:

O poezie de dragoste compusa de tine l`ar bucura mwlt mai mwlt decat daca i`ai cumpara cevawinking

| mitroidany explică:

Am uitat sa specific ca nu e prea romantic. asta ma cam streseaza si pe me

| mitroidany explică:

Nici asta nu-i prea buna tinand cond ca nu stam impreuna si sunt si cam minora deci nu ma apuca seara pe la el. credeti-ma ca sunt foarte inventiva dar mi-au murit toate ideile din motivul asta

| mitroidany explică:

La minora ma refeream ca nu am peste 18 ani, nu ca am 10 ani

| catty443 a răspuns:

Hmmm. thinking
dar, de ce nu cadouri?:d ma rog. uite de exemplu. poate el vrea sa mergeti undeva, intr-o excursie.thinking mai simplu ar fi un cadou.