| InLoveWithU a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri frumoase de dragostelove struck... mai speciale daca se poatebig grin

batting eyelashes

2 răspunsuri:
| AcAdIcA_6275 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com
aici gasesti de toate :d

funda?:o3

| Ratsa a răspuns:

1. Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.
2. Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult.
3. Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja.
4. Saruta`ma cum ai facut`o prima data!
5. Fiecare are ceva special, insa tu esti cu totul special.
6. E o poza cu noi care-mi spune ca-mi lipsesti.
7. Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent.
8. Imi spui ca sunt fitsoasa... Te ascult atent. Chiar crezi ca imi pasa? raised eyebrows.
9. Fata asta rasfatata te iubeste doar pe tine.
10. Va veni o zi in care imi vei spune : "Eu sunt pentru tine nu pentru alta". Cu lacrimi in ochi iti voi sopti: "Ai fost pentru mine, acum fii pentru alta." sad.
11. Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia.
12. Sa nu uiti ca orice asteptare e provizorie, chiar daca dureaza toata viata.
13. Stiu ca este greu dar sunt aici gata sa te ridic, cand simti ca pici!
14. Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!
15. Copilaria?! Paradis pierdut.
16. Si as scrie pagini intregi gandindu-ma la tine.
17. Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa.
18. Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!
19. Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!
20. Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile lui o viaţă întreagă.
21. Nu sunt asa cum ai vrea`! Iubeste`ma pe mine nu imaginea mea`!
22. Impreuna, oriunde, oricand.
23. De ce mereu vinovata sunt eu?
24. Pentru unul ca tine am ochi si la spate.