| Realilusion a întrebat:

Dau funa pentru cel mai bun raspuns! I
am iesit saptamana trecuta cu ea inn oras Eram aproape sigur ca ma place, se uita adanc in ochii mei, ne intelegeam bin, of credeam ca ma place.Pe facebook mi-a dat :* :* si i-am dedicate melodii la pian si zicea ca`I place mult si imi dadea:*, I`a zis si prietenei sale cea mai bune care este in clasa cu mine si mi-a zis ca i`a zis ca ii plac ochii mei si ca sunt frumusel. Vorbim de o luna pe messenger si azi am intrebat-o daca ma vrea sa iesim odata in oras, ea a zis ca de ce putem vb e mess, si am insistat dar nimic, i-am spus ca o iubesc si ce simt pentru ea, si ea a zis ca nu vrea sa fie implicate intr-o relatie, dar apoi am inntrebato, nun vrei sa intri intr-o relatie sau iti place de altcineva. Apo peste 2 ore am intrebat-o tu chiar nu simti nimic pentru mine si ea a zis,, mai imi place sa vorbesc cu tine esti un baiat super.ma faci sa zambesc.si imi esti un prieten bun" si apoii nu mi-a mai zis nimic. Ma place sau nu ma plaace? Nu inteleg, as avea sanse la ea? voi ce credeti? Dau fund pentru cel mai bun sfat!

Răspuns Câştigător
| SunshineLove a răspuns:

Buna!winking Stii, si eu trec cam prin aceeasi situatie cu un baiat; imi place sa vorbesc cu el, ma face sa rad, e super de treaba, etc...etc... doar ca, daca ma face sa ma simt bine, nu inseamna neaparat ca imi place de el. Da! imi place- dar doar ca prieten si nimic mai mult. asa untem noi fetele, daca ne intelegem super bine cu un baiat/mai multi, nu inseamna ca ne place de el/ei, ci doar ne sunt prieteni ff buni. altfel, parca vad ca fiecare fata ar avea vreo 3-4 ''iubiti'' laughing. deci, asta e concluzia mea. daca ti-a spus ce ai scris tu mai sus, inseamna ca ea vrea o relatie cu tine, dar numai ca prieteni happy Succes :*

7 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Se comporta absolut normal pentru o fata nedecisa,nu stie ce sa faca,nu o bate la cap,o vei enerva, contiua sa faci lucruri dragute pentru ea si atasati-va mai mult unul de altul iar apoi poti incerca iar de cateva ori, succes!

| RB26DETT a răspuns:

Intereseaza-te de la prietenele ei daca sta cu altul te place sau in cel mai rau caz te foloseste.

| sashka a răspuns:

Cred ca trebuie mai multa atentie,si felul ei de a fi cred ca poate ar dori cumva sa vada ce fel de tip esti si cum reactionezi la asa lucruri calm sau ceva mai ingrijorat, cred ca te place dar cred ca mai are nevoie de ceva timp pentru asi mentio o mentalitate in ceea ce va face sau ce decizie va lua in asa fel de situati, cred ca totul va fi bine mai mult curaj si mai multe sperante

| tikitumba a răspuns:

Mah sper ca nu dai fund (la propiu la posterior referinduma) dar din kate stiu eu majoritatea fetelor fac asa.cel mai sigur este k t place si p tine dar este altu kaare pentru ea e mai bun decat tine... sfatul meu : nu t mai framanta atat. o sa-ti fie greu primele zile. dupa aia o sa mai gasesti alta fata. si tot asa pana o sa dai de fata ppotrivita. si faza cu pianu... tine-o tot asa da orice fata p spatewinking

| Realilusion explică (pentru tikitumba):

laughing scuze din graba am scris fund rolling on the floor nu mi-am dat seama! Mersi de sfat!

| Haper a răspuns:

Frate! Mai incearca daca tot nu vrea inseamna ca te place doar ca prieten!

| Adynuttza a răspuns:

Insista mai mult si va da roadewinking