| renaelamaita123456789 a întrebat:

Dau funda!
Am 10 ani si sunt fata. am o colega noua in clasa. pe care cred ca o plac. chiar nu stiu ce sa fac
sunt les sau bisexuala? sa ii spun? spuneti-mi ce sa fac. va rog

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu ea si daca pe parcursul relatiei de ''buna'' prietenie vei avea ocazia, atunci sa incerci in mod subtil sa afli de ce natura sunt atat convingerile cat si parerile ei in aceasta privinta. Succes!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In niciun caz sa nu-i spui

| Violleta2022 a răspuns:

Logarea ta pe acest forum este ilegala, avand sub 12 ani.
Adminul a fost notificat.

| Treaem24 a răspuns:

Esti cam mică sa crezi ca esti bi sau les poate iti place de ea ca persoana poate vrei sa o cunosti ca pretena amica

| Gigi1219sjnzkahdh a răspuns:

Futeți două palme peste ochi eu la 10 ani eram prost de bubuiam iar în ziai de azi persoanele de 10 ani se gândesc la sex și prostii de genu