| Erika:) a întrebat:

DAU FUNDA. Am o problema, si vreau neaparat un sfat. Anul trecut in noiembrie eu m-am sarutat cu un baiat la o petrecere si de atunci a inceput sa imi placa de el. Mi-a placut cam 3 luni, el stia, dar nu i-a placut de mine. Dupa aceea eu am avut un prieten de care tocmai m-am despartit (am fost impreuna cu el ca sa il uit pe celalalt tip 6 luni). Astazi m-am intalnit dupa mult timp cu tipul de care mi-a placut 3 luni, si mi-am dat seama ca inca il plac, dar el are prietena. Cand eram cu fostul meu prieten el a incercat sa ma sarute si tot se uita dupa mine, dar eu l-am respins si el a spus acum ca atunci cand a incercat sa ma sarute era putin ametit si asa i-a venit, credeti ca e adevarar El acum are prietena, dar mie imi place foarte mult de el. Cum sa ii atrag putin atentia, sa se uite dupa mine?

4 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Sari pe el

| Loser8299 a răspuns:

De ce ai poza aia la profil?

| Patricia96 a răspuns:

Stai calma iubita!
Asa se intampla la o petrcere si ii dau dreptate..nu te baga in relatia lor! daca te placea si vroia ceva cu tine tee cauta de mult..nu pune si tu botul la toti si nu te lasa sarutata de toti, oriunde!

Si nu mii se pare corectfata de baiatul asta..deci..l-ai cam folosit? nu este bine ..incearca sa te axezi. pe un baiat si sa ai o relatie serioasa..si sa nu te mai gandesti la ala.bafta

| FlorinIFBBPRO a răspuns:

Dupa ce ai relatat tu aicea el incearca sa isi bata joc de tine, pentru ca tu cand esti singura si vrei sa fiti impreuna el te refuza si se fereste de tine, iar atuncea cand esti cu cineva se baga si el repede sa faca cearta intre tine si celalalt. Acesta este un caracter al omului slab, un caracter jalnic pus numai pe rau, aceste persoane este bine sa fie ocolite din vietile noastre, daca vrei sa o duci mai bine, fara suferinta. Eu zic ca nu te merita daca a facut asa cm zici tu, deci uital.