| AmMultipleÎntrebari a întrebat:

DAU FUNDA! As vrea sa imi raspunda strict fetele sau profesionistii. Cum fac degetica unei fete (eu fiind baiat)? Vreau raspunsuri serioase cu tehnici, daca se poate in privat sau chiar link-uri spre site-uri SERIOASE cu informatii UTILE. Multumesc!

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ii dai limbi cu talent si dupa ii bagi 2 degetewinking

| mastadont a răspuns:

Cauți degeaba, nu o să găsești o soluție care să funcționeze la toate femeile. Cel mai bine o întrebi pe ea cum îi place. Din experiență, îți spun că femeile sunt foarte diferite atunci când vine vorba de plăcere. Unele preferă să trasezi cercuri în jurul clitorisului, altele preferă o mișcare de sus în jos, altele preferă o mișcare laterală, unora le place să pui mai multă presiune iar pe altele le doare dacă faci acest lucru, unele preferă să le stimulezi doar vaginal cu unul sau mai multe degete în timp ce altele simt plăcere doar prin stimulare clitoridiană. Să nu vorbim de ritm, unele preferă un ritm alert în timp ce altele preferă lent, unele preferă o mișcare amplă și să simtă toată mâna în timp ce pentru altele un singur deget mișcat câțiva centimetri e de ajuns. Cel mai bine e să-ți întrebi partenera în timp ce te joci cu organele ei genitale și atunci o să mergi la sigur. Dacă e mai timidă, încearcă tot ce am scris mai sus și întreab-o la fiecare schimbare dacă-i place așa și dacă e mai bine așa decât înainte. Trebuie să o ajuți să se descopere pe sine pentru că majoritatea femeilor nu știu nici ele exact cum le place până nu experimentează. Din păcate, multe femei se tem de masturbare ca de dracu și de aceea nu-și cunosc corpul și nu știu cum le place să fie stimulate pentru a simți cât mai multă plăcere.

| AmMultipleÎntrebari explică (pentru mastadont):

Ai vreo aplicatie de tip Facebook, Instagram, Kik unde putem purta o conversatie activa? Daca da, da-mi un nume de utilizator in privat.

| mastadont a răspuns (pentru AmMultipleÎntrebari):

Am dar prefer să nu-mi dezvălui identitatea. Trimitemi mesaj aici și îți răspund cu drag.