| skulldark12 a întrebat:

Dau funda!
Buna, ma numesc Alin si prietena mea din copilarie suntem cei mai buni prieteni, vorbesc aproape in fiecare zi cu ea, imi trimite inimioare, imi zice ca ma iubeste dar intr-o zi am intrebat-o daca ar dori sa fim mai mult decat prieteni iar ea a raspuns ca nu e pregatita, inca apoi peste 3-4 saptamani si-a facut un iubit.
Credeti ca m-a bagat in friendzone sau nu ma place, oare m-a mintit pana acum? Mai bine imi spune sincer decat sa ma minta!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

A fost o scarba de om. Nu merita sa acorzi asa multa atentie relatiilor, ele fiind fraiere imediat isi schimba planul de bataie. Femeia nu e buna de nimic doar probleme aduce in viata omului

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod cert te-a mintit. A simtit doar simpla nevoie de a discuta cu cineva. Refuzul ei de a accepta sa deveniti mai mult decat simpli amici,... spune totul. Fara a mai avea in vedere si cuplarea ei cu altcineva.

| alina2k18 a răspuns:

Te-a refuzat frumoswinking asa fac fetele finewinking

| cristian200313 a răspuns:

Eu zic ca te-a mintit, probabil il placea pe tipul ala care in loc sa fie cu tine, eu zic sa o lasi in pace pentru moment pana se clarifica lucruri, apoi vezi daca ea se intoarce la tine sau nu.