| 1q0p2w9o a întrebat:

DAU FUNDA. Exista vreun site unde pot gasi alti adolescenti (baieti si fete, nu baieti si programe de calculator) cu care sa vorbesc deschis, anonim sau nu, dar orientat catre partea sexuala. De ex, eu si prietena mea vrem sa facem sex in 3. Avem 16 ani si ne-ar placea sa cunoastem pe cineva de varsta noastra pentru asta, cu care sa vorbim. E vreun site pentru asa ceva?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai de mine ce copii nebuni, la varsta voastră altceva numai stiti decat sex in 3, pune ti mîna pe carte

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Subscriu

| 1q0p2w9o explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mai spune de carte dcand nu scrii corect. Asta e problema mea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sex în 6 găsești mai ușor. Sau în 666.

| NotNamed a răspuns:

Sex in trei cu inca un baiat sau cu inca o fata? Ca poate ma ofer eu ca a treia persoana laughing laughing

| MariaMaia879 a răspuns:

Tinder! Este aplicatie de date, dar nu numai. Bafta!

| EoTl a răspuns:

Vezi sa nu-ti fuga prietena cu anonimul laughing
Sincer eu la 16 ani nu ma gandeam la asa ceva.
Poate dati de 1 de 70 de ani sau traficant de palari.

| 1q0p2w9o explică (pentru EoTl):

Ne-am gandit la asta. Oricum am mai facut. Anonim nu la sensul de sex in 3 pe nevazute? Anonima discutia, in caz ca nu vrea sa ne intalnim.