| NekoNarciix3 a întrebat:

DAU FUNDA!

Imi place mult de un baiat. E exact genul meu, e rocker mai incapatanat, putin emo si, amuzant. Asa nu stiu daca ma place. Adica in fiecare zi la scoala, Metionez ca eu sunt de dupa masa la scoala,
ne batem asa in joaca sau in gluma. Dupa care avem, un ras molipsitor. Prietenele mele faceau misto de noi si ziceu ceva de genul : " Rockarita sia tars un Emonel ", sau ceva de genu. De obicei ma inroseam si incercam sa ascund asta, dar eu tot il plac foarte mult. El comenteaza profesorilor de la ore, si se uita la mine in timp ce face asta, in ciuda faptului ca el sta cu 2 banci mai inspate de mine. Eu incep sa rad. Eu cred ca incearca sa ma faca sa rad, mai ales cand sunt prost-dispusa. Nu stiu ce sa fac. Am 14 ani si el 15.
Acum ceva timp el se dadea la mai toate fetele din clasa. dar acum am observat ca ma baga in seama numai pe mine. Si cand ma inrosesc, ma ignora. Credeti ca incearca sa imi ascunda ceva? Suntem foarte buni prieteni. Dar eu simt ceva pentru el :*. Nu stiu daca ma place, sau ma iubeste, sau nu simte nimic. Ma ajutati?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Doinitzz a răspuns:

Eu ccred ca cel mai bine e sa il ei deoparte si sa vb cu el pe tema aceastta...stiu ca iti va fi cam incomodd. dar daca intr-adevar tii la el merita sa incerci plus astta asa nu vei afla totusi daca tine la tine sau nu (Ce reactzie va avea asta deam depinde de el si sentimentelle luii dar de cit sal placi in secret spponei, daca iti va raspuns tot cu aceleashi sentimente va fi bnn daca nu tot e bine, inseamna ca nu a fost sa fie al tau, la urma toata viata merge inainite si nu e ultimul baiat. Dar merita sa incerci sa vb cu el ca pe urma poti sa regreti ))) Success *

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Generaţia lu' Peşte.

| spaima1aricilor a răspuns:

Ori e rocker ori e emo?