| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA! Nu mai sunt virgin..si cand ma masturbez nu ejacuez puternic..De ce?

12 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Esti prea mic de asta. Si fa o pauza ca sa fie bine.

| ANONIM1123 a răspuns:

BA NU O AM..alta concluzie? am 15 ani.

| h3r a răspuns:

Te-ai dezvirginat încet...

| Wehes a răspuns:

Eu nu va mai inteleg ma.
Aia labari erau aia virgini.
Acuma aia care au dat de pasare, sunt tot labari. Ce sa mai intelegi?!

Răspuns utilizator avertizat
| Wehes a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Asa o fi, dar daca ai pune 100 de barbati sa aleaga intre o laba si o partida de sex nu stiu zau cati ar alege laba =]] ( Poate 1 din 100 )

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei4g a răspuns (pentru Wehes):

Asa cum pui tu problema, intrebarea poate fi: ce-ai alege dintr-o laba si sex cu o baba? Tu ai fi ala 1%?

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei4g a răspuns:

Mai in gluma mai in serios care ar fi nedumerirea ta: de ce te masturbezi sau de ce nu ejaculezi puternic? Un raspuns poate fi si faptul ca o faci prea des si de aici si jetul mai slab. Las-o tu mai moale, odihneste-ti mana macar 12-15 zile si o sa dupa aceea sa vezi artificiilaughing