| Realilusion a întrebat:

! dau funda pentru cel mai bun raspuns! si cel ma rapid

Iubesc o fata, cu care am iesit saptamana trecuta cu ea inn oras. Eram aproape sigur ca ma place, se uita adanc in ochii mei, ne intelegeam bin, of credeam ca ma place.Pe facebook mi-a dat :* :* si i-am dedicate melodii la pian si zicea ca`I place mult si imi dadea:*, I`a zis si prietenei sale cea mai bune care este in clasa cu mine si mi-a zis ca i`a zis ca ii plac ochii mei si ca sunt frumusel. Vorbim de o luna pe messenger si azi am intrebat-o daca ma vrea sa iesim odata in oras, ea a zis ca de ce putem vb e mess, si am insistat dar nimic, i-am spus ca o iubesc si ce simt pentru ea, si ea a zis ca nu vrea sa fie implicate intr-o relatie, dar apoi am inntrebato, nun vrei sa intri intr-o relatie sau iti place de altcineva. Ea a zis ambele.Nu inteleg, chiar nu ma place sau ma place sau nu stiu? ce sa mai cred?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ai rabdare cu ea, daca ti-a zis ca nu vrea sa intre intr-o relatie! Nu te arunca inainte ca strici totul! Mai ales ca deja te-ai grabit si i-ai zis ce aveai pe inima! Laso un pic apoi contimua sa vb cu ea sa ii zici ca ii respecti parerea, dar ca vei avea rabdare cu ea si ii vei dovedi ca esti un baiat serios, care nu se da batut si ca timpul ii va arata ca tu esti cel care merita sa-i fie alaturi! Tu fii mai romantic, trimite-i cate o floare cu cate un mesaj de dragoste asa cu subinteles, si apoi vei cedea ca te va edea cu alti ochi da? multa bafta!

| lolly a răspuns:

A insinuat ca nu vrea o relatie cu tine.Si daca a spus ca-i place de altcineva.nu are rost sa insisti.

| vreau1alint a răspuns:

Nici ea, din ce ai spus tu, nu stie ce vrea. Probabil te plae sau doar se intelege bine cu tine. Poate nu e pregatita pentru o relatie, fii mereu aproape de ea cand are nevoie.

| MerisorulDulce a răspuns:

Mai asteapta. Deseori fetele se indragostesc de prietenii lor baieti. [eu sunt indragostita de un prieten cel mai bun]. Continua sa vorbesti cu ea, si cum a zis si "candva", fii aproape de ea.

| stelistul98 a răspuns:

Eu cred ca te place si a spus asta doar ca sa te faca invidios insista