| angelinthedark a întrebat:

Dau funda...prietenul meu s-a cam suparat pe mine din niste motive prostesti, normal ca si eu m-am suparat pe el...am fost la el aseara, totul a fost bine, au fost niste prieteni acolo si sora lui, el a plecat dupa un prieten si eu am vz ca nu mai vine si m-am dus cu un baiat dupa el. El s-a luat de mine ca ce am vn eu dupa el, ca sa nu mai fac asta, ca nu am eu dreptul sa vn dupa el, ca trebuia sa il astsad. Bn, dupa faza asta eu in loc sa pronunt numele unui prieten Bogdan, am zis Ionut, IOnut fiind cel dupa care s-a dus si s-a enervat ca am in gand numa numele lui Ionut si ca ii iau apararea mereu, chiar nu am nimic cu acel Ionut dar din greseala am pronuntat numele Ionut in loc de Bogdan, ca eu de Bogdan vroiam sa ii zic ceva. Ok, el s-a supi pe mine ca dc m-am dus dupa el, apoi ca dc ii iau apararea lui Ionu ca era certat cu el si i-am luat apararea si i-am si pronuntat numele.cryingEl tot suparat a fost, nu a mai vb cu mine, dar azi totusi m-a sunat de 2 ori si vad ca i-a trecut suparareahappy, dar voi ce credeti, a procedat corect el ca s-a supi pe mine, are >motive?

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Astea sunt niste motive prostesti de cearta si suparare. Cati ani are prietenul tau? Daca are peste 18 e grav, ca e foarte imatur! Nu e mi se pare o problema asa mare ca te-ai dus si tu o data dupa el. e mai grav daca te duci tot timpul. Intelegi? A exagerat prietenul tau.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu a reactionat 'corect', sincer...nu e un semn bun ca va certati atat de usor!

soothe
| soothe a răspuns:

Este bine sa fii mai putin controling, sa ai incredere in el si sa eviti sa amesteci alete persoane in relatia voastra.

| Mirela a răspuns:

straight face urat din partea lui, dupa ce tu te duci sa. l cauti sa vezi pe unde e, ca n. a mai ajuns acasaa straight facesa te mai ia si la rost.asta cu zisu numelui in locul altui nume nu. i ceva iejit din comun.

probabil nu t meritawinkingdaca nu sunteti d mult timp impreuna, renuntsa ca asa o sa. ti faca tot timpu.si n.are rost oh go on

:*

| tweety_5484 a răspuns:

Pai daca tu ai venit dupa el si el tea certat poate ca avea ceva sa iti ascunda...

| Mike66Danger a răspuns:

Nici mie nu mi s-a parut ft corect, deoarece tu ai facut doar o mica greseala. Tu ai vrut doar sa vezi ce se intamnpla cu el, ai fost ingrijorata, in fine! A fost un gest ft dragut. Iti zic sa iti gasesti pe altu deoarece, dupa acest gest, si eu m-as fi despartit de al meu. Sunt o gramada de baieti in lumea asta larga care cu siguranta te vor placea, pentru inima ta si pentru bunatatea ta. Mult succes!